Бурятські буддисти готові оголосити Мєдвєдєва втіленням божества на Землі

Мєдвєдєв став першим діючим главою Росії, який прибув у Бурятію.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у понеділок, 24 серпня, прибув у Бурятію, де місцеві буддистські священнослужителі приготували йому неабияку церемонію. Лами планують визнати главу держави втіленням одного з найшанованіших божеств буддійського пантеону - Білої Тари - і провести перед ним обряд простягання.

Мєдвєдєв став першим діючим главою Росії, який прибув у Бурятію. У рамках одноденного перебування в Улан-Уде заплановані відвідування двох містоутворюючих підприємств - авіаційного та локомотиво-вагоноремонтного заводів, візит в Державний російський драматичний театр імені Бестужева, а також наради з проблем розвитку Східного Сибіру та Забайкалля. Однак найнезвичайніша подія очікується під час візиту президента в Іволгинський дацан - найстаріший буддійський монастир країни, резиденцію глави Буддійської традиційної Сангхи Росії Пандіто Хамбо-лами Дамби Аюшеева.

Відвідати Іволгинського дацана російський президент пообіцяв в липні на нараді з питань викладання в школах основ релігійної культури та введення інституту військового духовенства за участю Хамбо-лами Дамби Аюшеева.

Лами готуються визнати Дмитра Мєдвєдєва втіленням Білої Тари і приготували до приїзду президента церемонію простягання, яка не проводилася понад століття, в ході якої лама повністю розтягається на землі перед втіленням божества. Як повідомив журналістам настоятель Іволгинського дацана Дагба Очиров, кращими майстрами Бурятії виготовлений трон "Білого царя" - втілення Білої Тари на землі, - на який лами збираються з почестями посадити главу держави.

Читайте також:

Мєдвєдєв запропонував створити міжнародний суд над піратами

Мєдвєдєв дав орден дружині члена Партії регіонів

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Мєдвєдєв почав боротися з алкоголізмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: