Буш: Хілларі Клінтон стане кандидатом

На думку Джорджа Буша, кандидатом від Демократичної партії на майбутніх президентських виборах в США стане Хілларі Клінтон.

На думку Джорджа Буша, кандидатом від Демократичної партії на майбутніх президентських виборах в США стане Хілларі Клінтон.

Про це Буш заявив в інтерв'ю автору книги "Evangelical President", яка поступить в продаж в США у понеділок, повідомляє Інтернет-сайт Drudge Report.

Джордж Буш Хілларі
Архів
Джордж Буш пророкує Хілларі Клінтон участь, але не перемогу у виборах
Пояснюючи, чому у Клінтон більше шансів виграти внутрішньопартійний праймеріз, ніж у іншого кандидата від демократів - Барака Обами, діючий президент США сказав: "У неї загальнонаціональна популярність, а це загальнонаціональні праймеріз". На користь кандидатури Хілларі Клінтон, продовжив Буш, говорить і той факт, що вона успішно залучає кошти до свого передвиборного фонду.

Проте, перемігши на праймеріз, передбачає Буш, боротьбу за Білий дім Клінтон програє. "Боротьба буде жорсткою, але я переконаний, що Білий дім збережуть за собою республіканці", - повідомив діючий президент США.

Соратники Буша, в той же час, оцінюють перспективи республіканців на майбутніх президентських виборах менш оптимістично. Так віце-президент США Дік Чейні припустив, що "вибори можуть піти будь-яким шляхом". Шанси обох партій на перемогу, на його думку, зараз "практично рівні".

При цьому Чейні згодився з Бушем у тому, що кандидатом від демократів стане Клінтон, а не Обама, який, за його словами, допустив помилку, зробивши ставку на свою елегантність, а не на інтелект.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: