Буш хоче війни з Іраном

Президент США Джордж Буш схиляється до думки атакувати Іран до закінчення свого президентського терміну

Президент США Джордж Буш схиляється до думки атакувати Іран до закінчення свого президентського терміну. Як пише в понеділок британська газета The Guardian з посиланням на високопоставлене джерело у Вашингтоні, баланс сил в Білому домі, що традиційно підтримувався між партією переговорів держсекретаря Кондолізи Райс і міністра оборони Роберта Гейтса і партією війни віце-президента Дика Чейні, схилився на користь останньої.

За даними джерела газети, винен в цьому один з головних парламентарів США по Ірану, активний прихильник переговорів Ніколас Бернс. Під час спеціальної наради в Пентагоні, яка пройшла в червні, Бернс заявив, що в січні 2009 року, коли Буш повинен буде залишити Білий дім новому президентові США, переговори з приводу ядерної програми Ірану все ще продовжуватимуться.

Це украй не сподобалося Бушу, який не довіряє здатності свого послідовника, – будь він демократом або республіканцем – здійснювати рішучі дії. У результаті Буш вирішив підтримати Чейні. Їх не влаштував план розбомбити іранські ядерні об'єкти руками ізраїльських пілотів, оскільки провина за це все одно буде покладена на США.

Разом з тим, до наступного року ніякого остаточного рішення з приводу можливого нападу на Іран прийнято не буде, упевнене джерело. Весь цей час Держдеп намагатиметься наблизити дипломатичне рішення проблеми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: