Буш напише мемуари про найважливіші рішення в житті

Екс-президент розповість про відправку військ до Іраку, про свої дії в критичних ситуаціях і про те, як він кинув пити.

Екс-президент США Джордж Буш-молодший напише книгу мемуарів про найважливіші рішення, прийняті за час свого президентства.

У книзі планується розповісти про обставини ухвалення найбільш важких і найбільш відповідальних рішень, таких як відправка військ до Афганістану і Іраку, а також про дії президента під час терактів 11 вересня, урагану "Катріна" та в інших критичних ситуаціях.

Також Буш пообіцяв включити в книгу і розповідь про декілька важливих особистих рішень, у тому числі про те, як він вирішив кинути пити, як знайшов віру в Бога і як вирішив стати президентом. В цілому в книзі буде розказано про 12 найважчих рішень.

Ймовірно книга називатиметься "Точки ухвалення рішень" (Decision Points) і вийде в 2010 році у видавництві Crown Publishing Group.

Нагадаємо, раніше про намір написати мемуари вже повідомила колишня перша леді США Лора Буш. Дружина екс-президента розповість про незвичайних людей, яких їй довелося зустріти за вісім років, котрі вона провела в Білому домі. Очікується, що книга також вийде в 2010 році.

Читайте також:

Відмінивши тортури, Обама сприяє терористам

Колишній в’язень Гуантанамо вимагає суду над Бушем і Блером

Посол США: Обама підтримує Україну більше, ніж Буш

Журналіста, який кинув черевиком у Буша, посадили на 3 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: