Буш називав Обаму дурним "котом", а Гілларі Клінтон "жирною дупою"

Спічрайтер Буша розповів у своїй книзі про "некоректні висловлювання" свого колишнього начальника про конкурентів.

Джордж Буш позаочі називав Барака Обаму "котом", який "нічого не тямить" у політиці. Він також не міг запам'ятати, хто така Сара Пейлін, і відпускав образливі жартики про сідниці Гілларі Клінтон. Про все це пише в своїй книзі "Речі мінус: Повість про останнього героя Білого дому" колишній спічрайтер Буша - Метт Латімер.

Уривки "Повесті", опубліковані в журналі GQ, вже примусили похвилюватися представників колишньої адміністрації.

Зокрема, Латімер описує, як одного разу Буш дійшов його, щоб відрепетирувати чергову промову, кипівши від злості. "Це небезпечний світ, - заявив він без жодної видимої причини, - І цей кіт (Обама) не має ніякої кваліфікації, щоб управляти ним". "Цей хлопець не має поняття (що робити), даю слово", - сказав Буш.

У розмові про Сару Пейлін, що займала тоді місце губернатора Аляски і що була кандидатом на посаду віце-президента США від Республіканської партії (до якої відноситься і Буш), екс-президент нібито сказав: "Я намагаюся пригадати, де я зустрічав її раніше. Вона губернатор Гуама?"

За словами Латімера, в стані своїх супротивників - демократів - Буш завжди вважав, що перемогу (у боротьбі за президентське крісло) отримає колишня перша леді країни Гілларі Клінтон, яка конкурувала з Обамою, і пропонував "зачекати, доки її жирна дупа всядеться за цим столом".

Читайте також:

Джордж Буш оплакує свою померлу кішку

Буш назвав пригоду з черевиками "найдивнішим моментом свого президенства"

Буш розкритикував Обаму за неправильну боротьбу з кризою та тероризмом

Бушу запропонували за гроші випробувати на собі тортури, які він вважав законними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: