Буш назвав пригоду з черевиками "найдивнішим моментом свого президенства"

Джордж Буш назвав напад "черевикокидача" найдивнішим моментом свого президентства і закликав власті Іраку не реагувати надмірно на цей інцидент.

У вівторок, 16 грудня, в інтерв'ю телекомпанії CNN Буш припустив, що журналіст хотів прославитися.

Буш відзначив, що не сердиться на систему, а вважає, що в Іраку виникає вільне суспільство, а вільному суспільству необхідна власна безпека і мир.

При цьому він підтвердив, що в мить, коли стався інцидент, думав лише про те, як ухилитися від черевиків.

"У мене не було часу про що-небудь роздумувати. Я ухилявся і вивертався", - повідомив глава Білого дому, описуючи свої дії.

"Це є найдивнішим моментом мого президентства. Я готуюся відповідати на питання вільної преси в демократичному Іраку, і тут встає хлопець і кидає свій черевик. Це було дивно, і це було цікавим способом самовираження", - сказав Буш.

Крім того, прес-секретар Білого дому Дана Періно на брифінгу для преси у вівторок з жартівливо "оголосила " про те, що всі журналісти, які будуть висвітлювати роботу президента США,  тепер зніматимуть і здаватимуть свої черевики перед входом.

"Практика здавати і забирати черевики починається із завтрашнього дня", - пожартувала Періно, на обличчі якої під правим оком все ще видніється невеликий синяк, який вона одержала після удару мікрофоном в той момент, коли американська і іракська охорона накинулася на іракського журналіста, що шпурнув в Буша на прес-конференції в Багдаді один за іншим два свої черевики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: