Буш не проти глобального потепління

Реакція європейських лідерів на пропозиції президента США була неоднозначною

Голова Єврокомісії Жозе Мануель Барозу піддав критиці пропозиції президента США Джорджа Буша стосовно захисту клімату як недостатні. Сполучені Штати є світовим лідером за обсягами шкідливих викидів до атмосфери, а тому несуть особливу відповідальність, зауважив Барозу в інтерв’ю газеті Financial Times Deutschland. 


Пропозиції, що їх нещодавно презентував Джордж Буш, полягають у тому, щоби представники п’ятнадцяти країн – основних забруднювачів довкілля на планеті, зустрілися наприкінці року й розпочали пошук спільного курсу у захисті клімату. Канцлер Німеччини Анґела Меркель загалом привітала ініціативу Буша, але наголосила, що спільні цілі щодо охорони довкілля необхідно узгодити вже на майбутньому саміті „великої вісімки” у Гайліґендамі.

Дуже критично до пропозицій Буша поставився німецький міністр довкілля Зиґмар Ґабриель, що назвав програму Буша, представлену на саміті „вісімки”, „троянським конем”. Сполучені Штати не можуть іти в справі захисту клімату окремим шляхом, відмінним від того, що відбувається в межах ООН, зауважив Ґабриель.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: