Буш підбив підсумки свого президентства

Президент США Джордж Буш не пожертвував своєю душею заради популярності.

Про це він заявив в інтерв'ю каналу Fox News. Глава адміністрації США знає, що він непопулярний. І хоча, за словами Буша, "всім подобається бути популярними", президент терпить невдачі, коли діє, орієнтуючись на громадську думку.

"Чого ви чекаєте? Країна зіткнулася з серйозними економічними проблемами, а я очолюю її адміністрацію в період кризи. Я маю на увазі - чи подобається населенню ситуація, що склалася в економіці? Немає. Мені самому вона не подобається", - заявив Буш.

"Я очолював Білий дім у військовий час. Я зіткнувся зі спадом економіки. На моє президентство припало чимало серйозних викликів. Але я ніколи не гнався за популярністю, жертвуючи своєю душею", - продовжив Джордж Буш.

В інтерв'ю Джордж Буш також відзначив, що його адміністрація продовжує розглядати можливість допомоги гігантам автопрома США. За його словами, банкротство однієї або декількох автокомпаній може завдати величезного збитку всій економіці.

Буш також прокоментував висунуті обраним президентом Бараком Обамою кандидатури на посаді в новій адміністрації. Команду, що відповідає за національну безпеку, він назвав "міцною", особливо похваливши вирішення Обами зберегти за Робертом Гейтсом посаду глави Пентагону.

Що стосується скандалу довкола губернатора штату Іллінойс Рода Благоєвича, то з цього приводу Буш заявив: "Завжди хтось, як говориться, зрадив довіру людей". А демократія спирається якраз на цю довіру, продовжив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: