Буш попереджає про третю світову війну

Президент США Джордж Буш попередив, що отримання Іраном ядерної зброї може привести до третьої світової війни.

Президент США Джордж Буш попередив, що отримання Іраном ядерної зброї може привести до третьої світової війни. "У Ірані ми маємо лідера, який оголосив, що хоче знищити Ізраїль. Я повідомив людей, що якщо ви зацікавлені уникнути третьої світової війни, це означає ви повинні бути зацікавлені в недопущенні того, щоб вони (іранці) отримали знання, необхідні для створення ядерної зброї", - заявив Буш в на прес-конференції в Білому домі.

"Я дуже серйозно сприймаю загрозу Ірану з ядерною зброєю", - підкреслив президент США.

Однак він повністю відмовився відповідати на питання журналістів про правомірність недавнього повітряного удару Ізраїлю по об'єкту в Сирії, який ізраїльтяни називають ядерним об'єктом, або про правильність повітряного удару Ізраїлю в 1981 році по ядерному реактору в Іраку.

"Я не коментуватиму тему, яку ви намагаєтеся мене примусити прокоментувати", - сказав Буш.

Буш також підтвердив, що США мають намір наполягати на дипломатичному вирішенні іранської ядерної проблеми і в зв'язку з цим виступають за введення нових санкцій.

Варто відзначити, що США - одна з держав, що активно закликають світову спільноту застосувати до Ірану найсуворіші заходи, аж до силових. Приводом для таких заяв послужила відмова Ірану звернути свою ядерну програму.

Раніше американські ЗМІ повідомили, що адміністрація президента США обговорює плани можливого бомбового удару по Ірану. Причиною цього стало рішення Німеччини відмовитися від будь-яких санкцій щодо Тегерана, накладених Радою безпеки ООН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: