Буш порівняв бен Ладена з Леніним і Гітлером

Президент США порівняв конгресменів-демократів з людьми, що не зуміли в час відреагувати на загрози Леніна і Гітлера.

Президент США Джордж Буш у четвер порівняв конгресменів-демократів з людьми, що не зуміли в час відреагувати на прихід до влади Леніна і Гітлера і розповсюдження впливу СРСР на країни Східної Європи після Другої Світової війни.

Ленін Буш
Джордж Буш порівняв Осаму бен Ладена з Леніним і Гітлером (Фото: alarmingnews.com)
Таку заяву Буш зробив, виступаючи у четвер перед представниками Демократичної партії в Конгресі. Він намагався переконати конгресменів в необхідності ухвалення ряду законопроектів, що стосуються національної безпеки, зокрема, збільшення фінансування військової кампанії в Іраку і затвердження Майкла Мьюкейсі на пост головного прокурора США.

За словами Буша, суперечки, які йдуть в Конгресі з приводу цих законопроектів, нагадують йому ситуацію, що виникла на початку XX століття, коли Володимир Ленін озвучив ідею всесвітньої комуністичної революції, а Адольф Гітлер робив перші кроки з побудови "Третього Рейху". "Історія учить нас, що не можна недооцінювати слова злочинців, що рвуться до влади. Осама бен Ладен також ясно заявив про свої наміри, як Ленін або Гітлер. Чи почули ми попередження? Багато років тому ми не надали належного значення подібним висловам, і ціна цієї помилки виявилася дуже висока", - сказав Буш.

Політичний супротивник Буша сенатор від штату Нью-Йорк і кандидат в президенти США Хіларі Клінтон, коментуючи виступ діючого президента перед законодавцями, назвала приведені ним історичні аналогії "грубими і помилковими".

Приведені Бушем аргументи, вважає вона, не "закінчать війну в Іраку, не забезпечать безпеку Америки і не повернуть наші війська додому". "США втомилися і від цієї війни, і від спроб Буша змішувати питання національної безпеки і політичні ігри", - підкреслила Клінтон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: