Буш постраждав від фінансової кризи

Джордж Буш зізнався, що постраждав від фінансової кризи.

Президент США Джордж Буш зізнався, що постраждав від фінансової кризи, повідомляє Associated Press. Про це Буш заявив в інтерв'ю ведучому CNN Ларрі Кингу, яке було показане в ефірі у вівторок увечері за місцевим часом. Суму збитку Буш не назвав, проте припустив, що втрати були значними.

Президент США розповів, що засоби, що належать його сім'ї, були вкладені до "сліпого трастового фонду". Такий фонд не дає вкладникам права доступу до інформації про свої активи, а вони, у свою чергу, не можуть впливати на інвестиційну політику його опікунів. Одержати інформацію про вкладені до фонду засоби Буш зможе лише після 20 січня 2009 року, коли він складе з себе повноваження президента.

Буш відхилився від прямої відповіді на питання ведучого, яка частина відповідальності за фінансову кризу лежить особисто на ньому і на членах його адміністрації. Він вважав за краще зосередитися на планах із порятунку економіки, підготовлених і частково реалізованих за час його перебування в Білому домі.

Знаходячись на посту президента, Буш був зобов'язаний щороку публікувати відомості про свої доходи. У обнародуваній в квітні 2008 року в податковій декларації Джорджа і Лори Бушей йшлося, що за 2007 рік вони заробили 924 тисячі доларів. З цієї суми близько 220 тисяч доларів склав дохід Бушей від інвестиційної діяльності. 400 тисяч доларів Буш одержав як зарплату, а ще 150 тисяч виплатили його дружині Лорі як аванс за дитячу книгу. 

Читайте також:

Джордж Буш попрощався

Буш востаннє запалив ліхтарі на різдвяній ялинці у Вашингтоні

У Буша ледь не поцілили черевиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: