Буш потурбувався про наступника

Президент США підписав указ, що полегшує передачу влади наступному главі держави.

Глава Білого дому розпорядився заснувати "Координаційну раду з передачі президентських повноважень", до якого увійдуть ключові силовики, радники президента з національної безпеки і економічної політики і представники бюджетного управління адміністрації США. Цей орган повинен "надати допомогу кандидатам від головних партій і обраному президенту в організації передачі функцій від нинішньої адміністрації до подальшої", наводить текст розпорядження Буша прес-служба Білого дому.

Прес-секретар Білого дому Дана Періно заявила, коментуючи підписаний Бушем документ, що президент бажає забезпечити своєму наступникові, хто б їм не опинився, всі можливості для швидкого і ефективного включення в роботу. "Це особливо важливо в світлі того, що наша країна веде війну, бореться з фінансовою кризою і працює над захистом від майбутніх терористичних атак", - цитує слова Періно Associated Press.

Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 4 листопада 2008 р., проте, обраний президент приступить до безпосереднього виконання своїх обов'язків лише 20 січня 2009 р. За крісло в Білому домі ведуть боротьбу демократ Барак Обама і республіканець Джон Маккейн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: