Буш розкритикував Обаму за неправильну боротьбу з кризою та тероризмом

Буш порушив обіцянку мовчати та виступив на захист своєї антитерористичної політики.

Екс-президент США Джордж Буш виступив з різносторонньою критикою в адресу свого наступника Барака Обами.

Виступаючи в місті Ері, штат Пенсільванія, Буш, зокрема, засудив економічний курс Обами і виступив на захист своєї антитерористичної політики, яку нова адміністрація відкинула.

Колишній глава держави заявив, що в подоланні економічної кризи ключову роль зіграють не витрати федеральної влади, а приватне підприємництво.

У дусі консервативних республіканців Буш підкреслив, що "ви можете витрачати свої гроші краще, ніж це зробить уряд". Крім того, екс-президент виступив проти запланованої Обамою реформи, яка передбачає створення загальнонаціональної системи охорони здоров'я.

Що стосується боротьби з тероризмом, Буш оголосив, що введена в період його президентства практика жорстких допитів терористів була законною. Правозахисники називають такі допити тортурами, і Обама заборонив спірну практику, проте його попередник стверджує, що його адміністрація просто використовувала всі доступні засоби для запобігання терактам проти США.

Буш торкнувся і особливо злободенної теми - президентських виборів в Ірані, на яких переміг нинішній глава держави Махмуд Ахмадінежад. На думку екс-президента США, вибори не були справедливими, і він приєднався до інших критиків, що засуджують Обаму за надмірно м'яке ставлення до іранського уряду.

У період після відходу з Білого дому Буш, на відміну від його колишнього напарника Діка Чейні, утримувався від критики Обами. У березні він навіть пообіцяв наступникові підтримку у формі "мовчання". У своєму виступі в Ері екс-президент повторював, що не хотів би критикувати Обаму і просто відстоює свою правоту, проте деякі думки Буша були прямо направлені проти нового президента.

Читайте також:

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Джордж Буш-старший відсвяткує 85-річчя стрибком з парашутом

Бушу запропонували за гроші випробувати на собі тортури, які він вважав законними

Чотирикласник задав Райс підступне питання про тортури за часів Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: