Буш скликає світових лідерів на саміт (відео)

15 листопада відбудеться саміт світових лідерів, присвячений оцінці міжнародних зусиль з подолання глобальної фінансової кризи.

Перед початком саміту світових лідерів щодо проблем глобальної економіки Джордж і Лора Буш влаштують для них вечерю увечері 14 листопада в Білому домі, повідомила в середу журналістів у Вашингтоні прес-секретар Білого дому Даний Періно.

За її словами, сам саміт світових лідерів відбудеться 15 листопаду у Вашингтоні. Місце проведення саміту поки не затверджено, але Білий дім над цим працює.

буш
AFP
Буш скликає світових лідерів на саміт
Періно підтвердила також, що Буш "відкритий" для участі в майбутньому саміті того кандидата в президенти США, який переможе на майбутніх виборах.

При цьому вона підтвердила, що "обидва кандидати були доведені до відома про зустріч і намір президента запросити лідерів і вони підтримали цю ідею".

Саміт світових лідерів, що відбудеться 15 листопада, буде присвячений оцінці міжнародних зусиль з подолання глобальної фінансової кризи, а також дозволить укріпити "основи капіталізму", йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому Дані Періно.

Планується, що у Вашингтоні "лідери розглянуть прогрес, здійснюваний для подолання поточної фінансової кризи, просунуться в загальному розумінні його причин, а також погодяться на загальний ряд принципів з реформування регулюючих і інституційних режимів світового фінансового сектора для того, щоб уникнути повторення (кризи)".

"Ці принципи можуть бути розвинені надалі робочими групами на подальших самітах", - мовиться в заяві Періно.

Прес-секретар президента США повідомляє також, що Джордж Буш "запрошує лідерів країн-членів "групи 20" на саміт до Вашингтона 15 листопада для обговорення фінансових ринків і глобальної економіки".

Крім держав-членів "групи 20" в роботі саміту візьмуть участь також директор-розпорядник МВФ, президент Всесвітнього банку, генеральний секретар ООН і голова Форуму з фінансової стабільності, повідомила Періно.
Членами "групи 20", створеної в 1999 році, є Аргентина, Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Японія, Південна Корея, Мексика, Росія, Саудівська Аравія, ЮАР, Туреччина, Великобританія, США і ЄС, йдеться в заяві

ВідеоБуш скликає світових лідерів на саміт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: