Буш-старший відзначив 85-річний ювілей стрибком з парашутом

Буш мав на меті знов пережити приємне збудження від вільного падіння (зі швидкістю понад 160 км на годину). Він здійснив не самостійний стрибок, а в "тандемі".

Екс-президент США Джордж Буш-старший, відзначивши у п`ятницю свій 85-річний ювілей стрибком з парашутом, пообіцяв зробити те саме на 90-річчя.

"Було прекрасно провести цей день в повітрі", - сказав він журналістам одразу після м`якого приземлення на галявині перед єпископальною церквою Святої Анни в Кеннебанкпорті (штат Мен). У цьому містечку на березі Атлантичного океану розташований старий маєток Бушів.

За словами колишнього глави Білого дому, він зважився стрибнути з літака з висоти 3,5 км з двох причин: знов пережити приємне збудження від вільного падіння (зі швидкістю понад 160 км на годину) і показати, що й немолоді можуть залишатися активними й одержувати задоволення від життя.

41-й президент США з міркувань безпеки здійснив не самостійний стрибок, а в "тандемі" - у зв`язці з армійським парашутистом сержантом Майком Елліоттом.

Усе велике сімейство Бушів спостерігало за стрибком. До церкви Святої Анни приїхали дружина, двоє братів і сестра ювіляра, всі п`ятеро його дітей, включаючи 43-го президента Джорджа Буша-молодшого, 15 онуків.

У 1997 році Дж.Буш-старший - йому тоді було 73 роки - здивував весь світ, здійснивши свій другий стрибок у житті з парашутом. Уперше йому довелося це зробити в 1945 році, коли літак-торпедоносець, на якому він воював, потрапив під вогонь японських зеніток поблизу одного з островів в Тихому океані.

Під куполом парашута екс-президент відзначив також свої 75-річчя і 80-річчя.

Читайте також:

Джордж Буш-старший впіймав 60-кілограмову рибу

Джордж Буш-старший відсвяткує 85-річчя стрибком з парашутом

Буш-старший стрибнув із парашутом

В США хлопчик розбився, стрибнувши з даху з саморобним парашутом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: