Буш відвідав Італію

Джордж Буш обговорив ряд важливих питань із прем'єр-міністром Італії Романо Проді. Суттєвих розбіжностей не виявили.


Прем'єр-міністр Італії Романо Проді та президент США Джордж Буш, що перебуває з офіційним візитом у Римі, обговорили ряд важливих питань, зокрема, минулий саміт "групи восьми". 

Італійський прем'єр зауважив, що в ході зустрічі з Бушем вони обговорили ряд проблем, в числі яких енергетичне питання, боротьба з бідністю, кліматичні зміни, проблеми Косово, Лівану, Афганістану та Близького Сходу. 

”Я вважаю, що ми повинні вести спільну роботу й разом домагатися встановлення миру в цих регіонах", - зауважив італійський прем'єр-міністр. 

Він наголосив, що думка США й Італії основних світових проблемах збігається та що серйозних розбіжностей між двома країнами не існує. 

”Ми – й Італія, і США – поділяємо ідею про небезпеку розповсюдження ядерної зброї. Ми вважаємо, що процеси збагачення урану в Ірані не повинні вийти за межі його мирного, контрольованого використання", - заявив Проді.
Своєю чергою, Буш подякував Італії за її внесок до афганської та ліванської кампаній. 


Заторкнувши проблему незалежності Косово, він зауважив: "Ми повинні завірити сербів, що для них існує можливість увійти до ЄС і, можливо, до НАТО".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: