Буш виводить війська з Іраку

Джордж Буш оголосив про плани вивести з Іраку близько 21 тисячі військових до середини 2008 року.

У четвер увечері президент США Джордж Буш, виступаючи в прямому ефірі американських телеканалів, оголосив про плани вивести з Іраку близько 21 тисячі військових до середини 2008 року.

Буш відмовився від повного виведення військ, яке, на його думку, прирекло б на невдачу "союзника, що бореться за виживання". За словами президента, чим більш успішнішими будуть дії американського контингенту в Іраку, тим більше солдатів зможуть повернутися додому.

Члени Демократичної партії вважають, що Буш лише ззовні врахував антивійськові настрої в США - після обіцяного скорочення військ від нинішніх 169 тисяч залишиться приблизно стільки ж, скільки було в грудні 2006 року, до розширення американської військової присутності в країні.

У своїй промові Джордж Буш заявив, що іракські лідери налаштовані на довготривалу співпрацю з США, проте визнав, що незадоволений темпами реформ в Іраку і нездатністю влади зупинити міжконфесійні конфлікти.

Президент США також закликав Іран і Сирію припинити діяльність, спрямовану на ослаблення уряду Іраку, і додав, що "вільний Ірак стане на шляху деструктивних амбіцій Ірану".

Нагадаємо, останнім часом в ЗМІ з'явилися подробиці антиіранської компанії, яка нібито розробляється американським керівництвом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: