Буш зароблятиме виступами

Президент США розповів про те, чим він зароблятиме на життя, коли залишить свою посаду.

Джордж Буш
УНІАН
По завершенню президентського терміна Джордж Буш виступатиме з лекціями та будуватиме демократії в світі.
У Сполучених Штатах наступного тижня виходить у світ нова книга про Джорджа Буша під назвою ”Абсолютно упевнений”, автору якої, відомому журналісту Роберту Дреперу вдалося отримати безпрецедентний доступ до американського президента під час шести докладних інтерв`ю. 

Як повідомило видавництво ”Саймон енд Шустер”, книга обсягом 480 сторінок надійде в магазини у вівторок, 4 вересня. Її повна назва -”Абсолютно упевнений: президентство Джорджа Буша” (Dead Certain: The Presidency of George W. Bush). 

Дрепер, крім шести інтерв`ю з Бушем, отримав також можливість взяти інтерв’ю у його дружини Лори Буш, віце-президента США Річарда Чейні, держсекретаря США Кондолізи Райс, головного політичного помічника президента Карла Роува та ще близько 200 осіб, що обіймають різні посади в адміністрації американського президента.
 
Напередодні виходу книги у світ Дрепер ознайомив з її змістом газету ”Нью-Йорк таймс”, а також передав цьому виданню частину стенограм своїх інтерв`ю з Бушем.
 
У грудні минулого року під час бесіди з Дрепером в Овальному кабінеті Білого дому Буш розкрив журналісту свої плани на майбутнє, повідомивши, що після того, як піде з поста президента він планує заснувати й очолити в Далласі (штат Техас) новий центр під назвою ”Інститут свободи” (Freedom Institute) для просування демократії за кордоном. 

”У нас буде хороше місце в Далласі”, - сказав американський президент. При цьому він повідомив журналістові, що після того, як залишить Білий дім має намір зайнятися зароблянням грошей для своєї сім`ї за допомогою платних виступів. 

”Я виступатиму з промовами, просто щоб поповнити старий гаманець”, - повідомив президент, особистий статок якого, як нагадує ”Нью-Йорк таймс”, оцінюється на рівні приблизно 21 мільйона доларів.

Проаналізувавши матеріали книги та стенограми інтерв`ю, газета дійшла висновку, що, всупереч ретельно вибудовуваному їм самим іміджу, Джорджу Бушу зовсім небайдуже, який підсумковий вердикт винесе історія його президентству. 

Дрепер,  у зв`язку з цим згадує, що під час його останнього інтерв`ю з президентом в травні цього року Буш вказав рукою на свого скотчтер'єра Барні і зазначив: ”Той хлопець, який сказав, що якщо тобі потрібен друг у Вашингтоні - заведи собаку, знав, що говорив”. 

Буш процитував відомі слова президента США Гарі Трумена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: