Буш збільшив фінансування демпроектів

США збільшили фінансування демократичних проектів по всьому світу і будуть допомагати прихильникам демократії.

США майже подвоїли фінансування демократичних проектів по всьому світу і мають намір допомагати прихильникам демократії за кордоном, що зазнали репресій адвокатським захистом і грошима для лікування, заявив президент країни Джордж Буш.

”Моя адміністрація недавно створила Фонд захисників прав людини для надання грантів на юридичний захист і медичні витрати демократам-дисидентам, які заарештовані або зазнали побиття з боку репресивних урядів”, - йдеться в заяві Дж.Буша, оприлюдненій у Вашингтоні з нагоди ”тижня поневолених народів”, що щорічно відзначається в США.

Підреслюється, що ”розповсюдження свободи є моральним імперативом”. Глава Білого дому нагадав, що США виступають за ”захист прав людини, просування свободи і демократії, а також припинення тиранії на всій земній кулі”.

Він також зазначив, що ”свобода поширюється по світу, і Америка працює пліч-о-пліч з новими демократіями в Ліберії, Мавританії, Україні, Грузії і Киргизії”, проте такі країни як Білорусь, Мянма, Куба, Північна Корея, Сирія, Іран, Судан і Зімбабве, за словами Дж.Буша, ”все ще піддають репресіям свої народи”.

Відзначивши недавні вибори в Кувейті, в яких вперше взяли участь виборці-жінки, президент США заявив також про підтримку демократії в Лівані, Афганістані й Іраку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: