Буша відвідають кавказькі муфтії

У США на особисте запрошення Джорджа Буша прибутку муфтії трьох республік Північного Кавказу - Іса Хамхоєв, Мурат Тавказахов і Анас Пшихачев.

У США на особисте запрошення Джорджа Буша прибутку муфтії трьох республік Північного Кавказу - Іса Хамхоєв (Інгушетія), Мурат Тавказахов (Північна Осетія - Аланія) і Анас Пшихачев (Кабардино-Балкарія).

 Як стало відомо російському виданню "Газета", імами вилетіли в США в минулі вихідні. У вівторок вони були в Нью-Йорку, а на цьому тижні відвідають ранчо Буша, де пробудуть два дні і поспілкуються з президентом і його батьком.

Після цього їх чекають знайомства з членами мусульманських общин США і зустрічі з представниками діаспори північнокавказьких республік. Очікується, що поїздка продовжиться до середини серпня.

Як тільки було одержане запрошення із США, муфтії зразу ж були викликані до Москви для зустрічі із заступником голови адміністрації президента Владиславом Сурковим і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. "Судячи з реакції адміністрації президента, це запрошення було для них несподіваним", - розповіло газеті джерело в муфтіяті Північній Осетії.

Не дивлячись на запрошення до складу офіційної делегації не ввійшли імам Адигеї Нурбій Еміж, імам Чечні Султан Мірзаєв, а також муфтій Карачаєво-Черкесії і Ставропілля Ісмаїл Бердієв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: