Буша засудять за Ірак

Представник Демократичної партії підготував проект резолюції, яка засуджує президента Джорджа Буша за дії американців у Іраку.

Джордж Буш
Джорджа Буша можуть засудити. (Фото: thesmokehammer.com)

Сенатор від Демократичної партії США Рассел Фейнголд виступив із пропозицією прийняти документ, якій засуджує президента країни Джорджа Буша за помилки в керівництві військовою кампанією в Іраку і "знехтування" американською конституцією.

Хоча ця ініціатива не отримала підтримки навіть його однопартійців і політичних лідерів демократів у Сенаті, Фейнголд повідомив, що все одно найближчим часом підготує проекти двох антипрезидентських резолюцій, які можуть стати приводом для винесення Бушу вотуму недовіри або формального осуду в сенаті США. 

Перша резолюція, за словами Фейнголда, передбачає притягнення Буша до відповідальності за втягування США до конфлікту без відповідної військової підготовки на підставі публічних заяв, що "вводять в оману". Сенатор має на увазі заяви Білого дому про наявність в Іраку зброї масового ураження, яку американські військові так і не знайшли.

Друга пропозиція розглядає постійні порушення американської конституції президентською адміністрацією: незаконні переслідування і слідчі заходи відносно підозрюваних у тероризмі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: