Бушу дозволили слухати розмови іноземців

Сенат Сполучених Штатів схвалив законопроект, що дозволяє адміністрації президента Буша прослуховувати іноземців, які підозрюються в тероризмі.

Джордж Буш
Архів
Адміністрація американського президента зможе прослуховувати розмови підозрюваних у тероризмі.
Сенат Сполучених Штатів Америки 60 голосами проти 28 схвалив законопроект, що тимчасово дає президенту Джорджу Бушу право без дозволу суду прослуховувати переговори іноземців, які підозрюються в тероризмі.

Початково передбачалося звернення до суду протягом 10 днів з початку прослуховування. Проте адміністрація американського президента пообіцяла ветувати цю частину документа.

В той же час, Палата представників Конгресу США відхилила версію законопроекту, представлену Демократичною партією країни. Якщо документ все ж таки буде схвалений, то, за словами представника Білого дому, виданим на півроку дозволом скористається американська розвідка для забезпечення національної безпеки країни.

Сенат наразі розглядає документ як відстрочку, що необхідна для ухвалення більш продуманого закону після місячної відпустки.

Закон знадобився адміністрації американського президента після того, як суд заборонив уряду США прослуховувати іноземців, які підозрюються в тероризмі, чиї повідомлення передавалися американськими лініями зв'язку та інтернет-сайтами.

Чинне законодавство вимагає розгляду судом дій уряду відносно осіб, що знаходяться в США та підозрюються в тероризмі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: