Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Він виглядав просто як обгорілий волохатий килим", - каже жінка, яка тепер доглядає за чотирилапим.

У Греції протягом двох днів пес Лоукоумакіс ховався в охопленому вогнем місті, доки його не знайшли рятувальники.

Історію порятунку собаки розповідає Reuters.

Як кажуть рятувальники, пес заліз до порожнини у цегловій печі на садовому майданчику для барбекю. "Я побачив щось на кшталт печі на відкритому повітрі і подумав, що якщо тут і є щось живе - воно має бути там", - розповідає волонтер-рятівник.

Собака, який вижив у пожежі в Греції_2
Reuters
Місце, де заховався собака.

Звідти собаку виманили кормом. Як кажуть ветеринари, Лоукоумакісу близько чотирьох з половиною років, породи у нього немає.

Пес був травмований, ледь дихав та був увесь жовтий від диму лісових пожеж. Навіть його вії згоріли, дивується Діана Топалі, яка тепер доглядає за чотирилапим. "Він виглядав просто як обгорілий волохатий килим", - додає вона.

Наразі за собакою доглядають та дають антибіотики. Повільно від оговтується та відновлюється. З Топалі він залишиться, доки не знайде свій новий дім.

ВідеоВідео з дрона: наслідки лісових пожеж у Греції

Кадри показують масштаби спустошення  у грецькому прибережному районі Рафіна після пожежі, в якій загинуло щонайменше 83 людини. 

Відео з дрона: наслідки лісових пожеж у Греції

Нагадаємо, кількість жертв потужної лісової пожежі на півдні Греції досягла 91 осіб, 25 досі вважаються зниклими безвісти. За даними дослідників, пожежа, що спалахнула 23 липня у селі Мати, розташованого за 40 кілометрів на північний схід від Афиин, стала найбільш смертоносною лісовою пожежею в Європі з 1900 року. Більшість людей загинули у вогні, деякі потонули, намагаючись врятуватися від пожежі на море. Зниклих безвісти продовжує шукати берегова служба за сприяння дайверів-добровольців.  

Грецька влада раніше заявила, що вважає підпал ймовірною причиною пожежі, що почалася одночасно в різних місцях в умовах сильного вітру. Скептики заперечують чиновникам, вказуючи на те, що села, які постраждали від вогню, не були підготовлені до пожежонебезпечного сезону через жорсткі заходи бюджетної економії, що діють в країні в останні роки.

Фотогалерея Пожежі у Греції: у Мережі показали, як люди рятуються від вогню у морі (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції