Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бюджетні гроші: Трамп звільнив міністра через авіарейси у службових цілях 

Щодо Томаса Прайса було порушено внутрішньовідомче розслідування з приводу оплати за бюджетні кошти чартерних авіарейсів. 

Президент США Дональд Трамп прийняв відставку міністра охорони здоров'я Томас Прайса та підписав його заяву про звільнення після скандалу з оплатою чиновником чартерних авіарейсів за кошти з бюджету.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному Білим домом, - пише Укрінформ. 

"Міністр охорони здоров'я та соціальних служб Томас Прайс сьогодні подав у відставку і президент погодився", - зазначається в документі.

При цьому додається, що глава Білого дому має намір покласти виконання обов'язків міністра на Дона Райта, який до цього був заступником помічника міністра з питань охорони здоров'я та директором управління профілактики захворювань та оздоровчої роботи.

Щодо Томаса Прайса було порушено внутрішньовідомче розслідування з приводу оплати за бюджетні кошти чартерних авіарейсів, якими він скористався у службових цілях. Напередодні чиновник пообіцяв компенсувати всі витрачені кошти.

Нагадаємо, що після повідомлень про наслідки впливу на американських дипломатів в Гавані невідомими технічними пристроями, що спричинило погіршення стану здоров'я людей, Державний департамент США ухвалив рішення тимчасово відкликати значну частину персоналу з Куби.

Держдепартамент розпорядився відкликати персонал, не пов'язаний з вирішенням надзвичайних питань, з посольства США в Гавані, а також усіх членів їхніх сімей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції