Бюрократія і тортури в світі магії: в Індії стартував курс правознавства зі всесвіту Гаррі Поттера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Особливу увагу викладачі приділять «непрощеним закляттям».

Національний університет юридичних наук в Калькутті анонсував курс про правові засади всесвіту Гаррі Поттера.

Про це повідомляє Лента.ру.

Згідно з опублікованою програмою курсу «Взаємозв'язок між літературою і юриспруденцією: особливий погляд на поттеріану Роулінг», студенти протягом зимового семестру будуть вивчати ситуацію з рабством домашніх ельфів, дискримінацію перевертнів і умови утримання в Азкабані. Особливу увагу викладачі приділять «непрощенним заклятиям», які вважаються незаконними в світі чарівників: вбивства, катування і повне підкорення волі людини.

У рамках курсу будуть розглянута бюрократія на прикладі Міністерства магії, робота економіки на прикладі банку Ґрінґоттс, пропаганда у ЗМІ на прикладі газети «Щоденний пророк», а також правила квідичу, смерть хрещеного батька Гаррі Сіріуса Блека і взаємовідносини між чарівниками і маглами.

Фотогалерея Ведьмы, волшебники и квиддич: мир празднует 20-летие выхода первой части "поттерианы" (13 фото)

Автор Шувика Кумара курсу очікує, що студенти будуть відповідальніше ставитися до соціальних проблем в Індії, дискримінації, катувань, рабства, а також до питання мирного співіснування народів Індії та представників різних релігій. Від студентів вимагається, щоб вони прочитали книги як мінімум двічі.

ВідеоЯк змінилося життя акторів Гаррі Поттера

Нагадаємо, що раніше в російському місті Красноярськ розшукали хлопця, як дві краплі води схожого на головного героя серій книг про Гаррі Поттера.

Двійника актора Деніела Редкліффа звуть Микола Послід, і він працює мерчендайзером. Хлопець скаржиться, що на його схожість з героєм книг і фільмів звертають увагу кожен день і витріщаються.

Залиште свій коментар

Вибір редакції