“Царські” палати із позолотою навіть на унітазі: в Мережі опублікували фото будинку російського хабарника-даївця

Начальника Державної інспекції безпеки дорожнього руху (ДІБДР) Ставропольського краю РФ Олексія Сафронова звинувачують в організації “мафії”.

У вівторок, 20 липня, у російському місті Ставрополі заарештували високопосадовців управління ДІБДР (раніше — ДАІ). Фото будинку головного даївця Ставропольського краю полковника Олексія Сафонова опублікував у своєму Telegram-каналі російський депутат Думи Олександр Хінштейн.

“Це могла б бути резиденція якогось монарха, але це всього лише скромне житло начальника ДІБДР Ставропольського краю Олексія Сафронова”, - підписав він опубліковані фото.

Інтер’єр приміщень справді оформлено із “царським” розмахом, як то кажуть, “по-багатому”. Частину знімків зроблено у ванній кімнаті, в якій, як виявилося, встановлено оброблені золотом раковина і унітаз.

За словами депутата, під час спецоперації російських правоохоронців було затримано майже всю верхівку управління - загалом близько 35 осіб. Їм інкримінується організація злочинного співтовариства, отримання хабарів, перевищення повноважень. 

“По суті, на Ставропіллі діяла справжнісінька мафія, наживалися на всьому: від “блатних” номерів і пропуску великих вантажівок до торгівлі піском”, - написав Хінштейн. 

Нагадаємо, під Москвою поруч із резиденцією російського президента Володимира Путіна в Ново-Огарьово відбувається масштабне секретне будівництво. Вартість будівництва оцінюється в 20-50 млрд рублів. 

Наступна публікація