"Росія - це ідеологія, і її з мене не вибити". Лукашенко - про відносини з Москвою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, відносини між країнами зараз "на пристойному рівні".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Мінську та Москві не можна втрачати відносин один із одним, оскільки ближчих союзників в обох країн немає.

Про це він заявив 17 жовтня під час зустрічі з губернатором Новгородської області Андрієм Нікітіним, передає ТАСС.

"Я часто кажу: якщо хтось в Росії думає, що це їхня Росія, це і наша Росія. До цього треба звикати. Росія - це більше, аніж країна, для Білорусі тим більше. Це ідеологія, і її з мене не вибити", - сказав глава білоруської держави.

Він також нагадав, що деякі російські ЗМІ насторожені через те, що в Мінську досить часто спілкуються з керівниками регіонів РФ, але за його словами, у цьому немає жодної конспірології. Лукашенко зазначив, що відносини між Білоруссю і РФ вдалося зберегти саме завдяки зв'язку Мінська з російськими регіонами.

"І тільки завдяки регіонам нам вдалося утримати наші відносини і сьогодні вони на пристойному рівні, не без проблем, але на пристойному рівні", - додав Лукашенко.

Втім, він переконує, що керівництво обох країн здатне розв'язати проблемні питання. "Нам не можна втрачати одне одного в жодному випадку", - наголосив президент Білорусі.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко наполягає на поглибленні та розширенні російсько-білоруських відносин. Також Лукашенко заявив, що його країна готова у об’єднанні з Росією "йти настільки далеко, наскільки ви готові".

Як повідомлялося раніше, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу. 

Відео Президенти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції

В обмін на привабливі цінники росіяни пропонують Білорусі те, що вони називають "глибокою інтеграцією". Офіційно – це створення єдиного емісійного центру, митної служби та суду. Фактично - йдеться про анексію. Або приєднання Білорусі до Росії, як висловився Лукашенко.

Президенти Білорусі та РФ погодили створення робочої групи щодо інтеграції

Залиште свій коментар

Вибір редакції