Це може статися досить скоро: Трамп заявив про можливість укладення торгової угоди з Китаєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також Трамп нагадав про рішення Китаю тимчасово відмовитися від підвищених мит на автомобілі з США.

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю заявив, що США і Китай можуть незабаром укласти торговельну угоду.

"Китай хоче укласти велику і дуже всеосяжну угоду. Це може статися, і досить скоро!" - написав Трамп в твіттері.

Також Трамп нагадав про рішення Китаю тимчасово відмовитися від підвищених мит на автомобілі з США.

"Китай оголосив, що його економіка зростає набагато повільніше, ніж очікувалося, через торговельної війни. Вони тільки що призупинили підвищення мит для США. У США все дуже добре", - написав американський президент.

Як повідомлялося, Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовилися про те, що США не будуть з 1 січня 2019 року піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Одночасно сторони повинні допомогою переговорів у тримісячний термін прийти до конкретної угоди. Якщо за 90 днів сторони не зможуть укласти таку угоду, то 25-процентні мита на імпортовані США з Китаю товари вартістю $200 млрд вступлять в силу.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому буллинге" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів за введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони "будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викрадення інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції