Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не мої проблеми": Путін відреагував на звинувачення проти 13 росіян у втручанні у вибори в США

Президент РФ вважає, що вони могли працювати і на американців.

Президент Росії Володимир Путін каже, що росіяни, яких звинувачують у втручанні у вибори в США, могли працювати на американців.

Про це заявив в інтерв'ю телеканалу NBC, фрагмент якого був опублікований в Twitter, передає Дождь.

"Ви мені назвали частину фізичних осіб і стверджуєте, що вони росіяни. І що? Може бути, будучи з Росії, вони працюють на американські компанії. Може бути, хтось з них працював на американських кандидатів. Я й гадки про це не маю, це не мої проблеми", — заявив Путін.

За словами російського президента, "з таким же успіхом це могли бути прізвища американців, які сидять тут і втручаються у наші політичні процеси".

ВідеоВтручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

В межах розслідування російського впливу на вибори, яке проводить Конгрес, з'ясували кількість підробних тролями сторінок. Також помітили, що останні місяці президентської кампанії саме російські фейкові дописувачі півмільярда разів передрукувували часто скандальні повідомлення Трампа та його образи на адресу конкурентки Гілларі Клінтон.

Втручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

Нагадаємо, 16 лютого Міністерство юстиції США заявило, що 13 громадян Росії і три російські установи звинувачуються у втручанні у вибори президента США і політичний процес в країні. Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона.

Звинувачення висуваються проти компанії "Агентство інтернет-досліджень", яка більш відома як "фабрика тролів", а також проти "Конкорд Менеджмент" і "Конкорд Кейтеринг". Усі три фірми належать  російському мільярдеру Євгену Пригожину, якого називають "кухарем Путіна". 

Пригожин також входить до списку підозрюваних. Також у списку Михайло Бистров, Михайло Бурчик, Олександра Крилова, Сергій Полозов, Ганна Богачова, Марія Бовда, Роберт Бовда, Аслан Джейхун, Вадим Подкопаєв, Гліб Васильченко, Ірина Каверзіна та Володимир Венков. Вони усі є співробітниками "фабрики тролів". 

Російський мільярдер Євген Пригожин у свою чергу заявив, що не засмучений тим, що проти нього в США висунули звинувачення у втручанні у вибори президента. "Американці дуже вразливі люди, вони бачать те, що хочуть бачити. З великою повагою ставлюся до них. Я зовсім не засмучений, що опинився в цьому списку. Якщо вони хочуть бачити диявола — хай бачать", — сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції