"Це не революційні відкриття": Путін розповів, про що дізнався від росіян під час "прямої лінії"

Путін також сказав, що не все в Росії перебуває на "ручному керуванні".

Президент РФ Володимир Путін заявив, що "запитання і скарги росіян", що надійшли під час "прямої лінії", не стали для нього революційними відкриттями, але при цьому він все одно дізнався "багато нового".

Про це він сказав в інтерв'ю російському пропагандистському каналу НТВ. 

"Так, я дізнався дещо нове, і це природно, тому що це пряме спілкування з людьми, але сказати так, щоб для мене тут були якісь революційні відкриття, так, мабуть, теж сказати не можу ", – заявив Путін.

При цьому він наголосив, що постійно "займається подібними питаннями", але формат цієї передачі все одно вважає "корисним".

Російський президент додав, що багато хто користується нагодою поставити йому запитання, щоб "донести свою заклопотаність, біль або звернутися з будь-яким проханням". Однак те, що люди прагнуть безпосередньо звернутися до глави держави, на його думку, зовсім не означає, що на місцях робота не ведеться.

"Просто ми не бачимо цієї роботи, адже звертаються тільки ті, які поки що не розв'язали свої проблеми", – сказав Путін.

"Але ж величезна кількість людей, вони все-таки живуть, і у них щось виходить, а це забезпечують якраз керівники регіонального та муніципального рівня. Тому я вже не сказав би, що тільки все в ручному керуванні, в ручному режимі робиться", – уклав Путін.

Нагадаємо, президент РФ Путін 15 червня взяв участь у п'ятнадцятій "прямій лінії", цього разу вона тривала близько чотирьох годин. Більше про те, що говорив Путін, відповідаючи на запитання людей, можна прочитати за цим посиланням.

Залиште свій коментар