Центр Москви оточила опозиція з лозунгами "Мы не отступим!"

У центрі Москви декілька десятків осіб провели пікет на знак протесту проти репресій влади: опозиція обіцяє не відмовитись від своєї боротьби, і продовжити проводити акції протесту.

У центрі Москви на Пушкінській площі декілька десятків опозиціонерів провели пікет "Мы не отступим!" на знак протесту проти репресій влади. Учасники пікету тримали в руках плакати: "Долой беззаконие!", "Страшно жить в стране, где нет суда", "У российской фемиды проблемы со стулом", "Хватит репрессий!".

Як заявив журналістам лідер руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов, сьогоднішня акція є відповіддю опозиції на "безпрецедентну хвилю репресій, беззаконня, з яким опозиція зіткнулася наприкінці минулого і на початку цього року". Площа була оточена спеціальною огорожею, а прохід здійснювався тільки після огляду міліціонерами.

"Ми маємо зазначити, що в останні місяці влада розвернула справжню атаку на справжню опозицію", - сказав він, підкресливши, що багато лідерів опозиції були заарештовані і провели під арештом від 5 до 15 діб.

На думку Удальцова, в Росії починається передвиборний рік, і "влада хоче продемонструвати опозиції і суспільству, що ніякої демократизації не буде, що будь-яке інакомислення придушуватиметься".

Разом з тим Удальцов підкреслив, що опозиція не відмовляється від своєї боротьби, і продовжить проводити акції протесту. "Ми тільки зміцнюємо свою єдність, консолідуємо зусилля. Цими арештами влада робить за нас процес об'єднання інтенсивнішим", - заявив він.

Удальцов також повідомив, що опозиційні сили всіма законними способами намагатимуться притягнути до відповідальності людей, які фабрикують справи проти активістів і лідера опозиції.
Акція була узгоджена з Префектурою ЦАО м. Москви.

Як повідомлялось, 2 січня за участь в акції 31 грудня суд виніс постанови про адміністративний арешт стосовно російських опозиціонерів Костянтина Косякіна і Бориса Нємцова - на 10 і 15 діб, відповідно. П'ять діб арешту було призначено Іллі Яшину. У суді за місцем проживання ще 31 грудня був заарештований на 15 діб лідер "Іншої Росії" Едуард Лимонов.

Раніше, у грудні 2010 року, 15 діб арешту відбув координатор "Лівого Фронту" Удальцов.

Читайте також:

У Москві затримані учасники акції на підтримку Нємцова і Лімонова

У Москві затримали лідерів опозиції

Російська опозиція подала до суду на Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: