Церква вирішила ввести дрес-код для росіянок, щоб їх не ґвалтували

На думку представників РПЦ, жінка, яка вдягається і поводить себе, як повія, сама провокує насильство. Щоправда, невдоволена церква і неохайним виглядом чоловіків, тому пропонує загальноросійський дрес-код.

Глава синодального Відділу по взаєминах церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін запропонував придумати "загальноросійський дрес-код", який регулював би норми зовнішнього вигляду чоловіків і жінок у громадських місцях за винятком "стрип-барів і публічних будинків". Особливо акцентується увага на жінках, які неправильним одягом провокують зґвалтування.

Про це, представник РПЦ заявив у відкритому листі, опублікованому 18 січня.

"Думаю, доживемо ми і до тих часів, коли з пристойного місця непристойно одягнену особу або особу типу - в треніках будуть виводити", - написав Чаплін, не уточнивши, втім, як саме повинні будуть бути одягнені росіяни відповідно з дрес-кодом.

Наприкінці грудня 2010 у ЗМІ з'явилися висловлювання протоієрея Чапліна про те, що міні-спідниці провокують зґвалтування.

Згодом Чаплін сказав, що жінка, яка розв'язно себе поводить і відверто одягається не права "незалежно від того, зґвалтували її чи ні". "Якщо жінка одягнена в офіс як повія, то інші жінки повинні мати право їй про це сказати", - додав протоієрей.

Слова Чапліна поряд з деякими іншими висловлюваннями представників РПЦ викликали в суспільстві неоднозначну реакцію. Так, в Інтернеті з'явилася онлайн-петиція, звернена до глави РПЦ патріарха Кирила, де вказувалося, що зовнішній вигляд росіян є приватною справою.

Патріарха попросили домогтися від представників церкви вибачень за "неприпустимі в сучасному суспільстві заяви" і не допускати надалі пропаганди дискримінації жінок.

Читайте також:

Дівчину зґвалтували п'ять разів за один день

У Макіївці якут зґвалтував дівчину, а потім позичив у неї грошей на проїзд

Водій маршрутки зґвалтував пасажирку через сварки з дружиною та коханкою

П'ятеро підлітків зґвалтували дівчину на очах у молодшого брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: