Чабан залишиться до нового призначення

Російський генерал-майор Сергій Чабан, відкликання якого зажадало МЗС Грузії, командуватиме до призначення нового командувача.

Російський генерал-майор Сергій Чабан, відкликання якого в середу зажадало МЗС Грузії, командуватиме Колективними силами з підтримки миру (КСПМ) СНД в зоні грузино-абхазького конфлікту до призначення нового командувача, заявив в середу заступник головкому Сухопутними військами Росії генерал-лейтенант Валерій Евневіч.

Він уточнив, що командувач КСПМ СНД в зоні грузино-абхазького конфлікту може бути призначений тільки рішенням Ради голів держав СНД.

"До тих пір, поки таке призначення не відбудеться, нинішній командувач КСПМ СНД генерал-майор Сергій Чабан виконуватиме свої обов'язки: миротворчі сили в цьому регіоні виконують найважливіше завдання - не допустити відновлення озброєного конфлікту - і не можуть бути позбавлені управління", - сказав Евневіч.

Генерал Евневіч додав, що КСПМ діють відповідно до мандата CHД, і нагадав, що близько двох тижнів тому Рада Безпеки ООН, розглядаючи на своєму засіданні ситуацію в зоні грузино-абхазького конфлікту дала високу оцінку діяльності КСПМ СНД.

МЗС Грузії в середу направило ноту протесту у виконавчий комітет СНД у зв'язку з інцидентом між російським миротворцями і грузинськими поліцейськими в селі Ганмухурі Зугдідського району Грузії і зажадало роз'яснень.

У ноті протесту грузинська сторона також вимагає негайного відкликання Сергія Чабана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: