Чак Норріс спростував чутки про свою участь в штурмі Капітолія
Під час протестів у Вашингтоні помітили людину, схожу на актора.

Відомий голлівудський кіноактор Чак Норріс спростував інформацію про те, що він нібито брав участь в штурмі Капітолія у Вашингтоні.
Про це актор написав на своїй сторінці в Twitter.
"Нещодавно я дізнався, що під час заворушень в Капітолії в окрузі Колумбія була людина, схожа на Чака Норріса. Це був не я, мене там не було. У нашому суспільстві немає місця будь-якому насильству. Я був і завжди буду за закон і порядок", — запевнив він.
I recently learned there was a Chuck Norris lookalike at the DC Capitol riots. It was not me and I was not there. There is no room for violence of any kind in our society. I am and always will be for Law and Order.
— Chuck Norris (@chucknorris) January 12, 2021
Your friend, Chuck Norris pic.twitter.com/LruKwViWRL
Раніше в соціальних мережах опублікували фотографію, на якій зображений чоловік, який нагадує актора.
"Невже ми залишимо без уваги той факт, що Чак Норріс був на заворушеннях, влаштованих MAGA (Make America Great Again, передвиборне гасло Трампа — ред.)", — написав автор фото, який пізніше видалив свой твіт.
Менеджер Норріса Ерік Крітцер в коментарі Associated Press запевнив, що актор зараз перебуває на своєму ранчо у Техасі. За словами менеджера, "Чак набагато красивіший", ніж людина на фото.
Користувачі соцмережі теж вважають, що актор і чоловік на фото — різні люди.
"Розпізнавач осіб оцінює схожість на 85%, що є комп'ютерним способом сказати, так, це схоже на нього, але не зовсім", — пишуть у мережі.
Facial Recognition puts it at 85%, which is a computers way of saying, yeah it kind of looks like him, but not really ...
— Scott P. (@ sc0tt_p) January 12, 2 021
(Personally, I'm 85% sure its not him) pic.twitter.com/6wU9tvkwXz
Інші користувачі жартують, що справжній Чак Норріс розвалив би будівлю Капітолія одним ударом.
Чак Норріс — актор і майстер бойових мистецтв, найбільш відомий за роллю у серіалі "Вокер, техаський рейнджер", є прихильником республіканців і публічно підтримав Дональда Трампа на президентських виборах 2016 року.
Нагадаємо, демократи Палати представників Сполучених Штатів зібрали достатньо голосів, щоб оголосити імпічмент президенту Дональду Трампу за підбурювання до протестів. 20 січня запланована інавгурація новообраного президента США Джо Байдена, тому Трамп і так залишить свою посаду. Однак, у разі імпічменту він не зможе більше балотуватися на пост глави Сполучених Штатів.
Відео Спроба імпічменту Трампа і масові арешти: чим закінчиться штурм Капітолію для США
Понад два десятки арештів і друга спроба імпічменту Трампа. Америка оговтується від штурму Капітолію, який може мати дуже значні наслідки. Зокрема для соцмереж, які вперше в історії змушені цензурувати чинного президента своєї країни. Поки демократи сперечаються, чи варто загострювати становище спробою демонстративно усунути Трампа від влади, до миру американців закликають з іншого боку океану.
