Час використати усі дипломатичні заходи заради припинення кризи із КНДР - постпред США

Хоча численні перемовини із різноманітними представниками Північної Кореї так і не дали жодного результату.

США вбачають нагальну потребу у запровадженні найсуворіших санкцій проти КНДР через незаконні випробування Пхеньяном ядерної зброї.

Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявила постійний представник США у цій міжнародній організації Ніккі Гейлі, - пише Укрінформ.

"Заради припинення цієї кризи прийшов час використати усі дипломатичні заходи. Це значить швидке вжиття Радою Безпеки ООН найрішучіших можливих кроків. Лише найпотужніші санкції дозволять нам вирішити цю проблему за допомогою дипломатії", - сказала Гейлі.

Вона наголосила, що численні перемовини із різноманітними представниками Північної Кореї так і не дали жодного результату.

 

"Члени Ради Безпеки, безперечно, закличуть до перемовин, але ми вже провели багато прямих і багатосторонніх розмов із північнокорейським режимом, які кожного разу завершувалися безрезультатно", - зазначила дипломат.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

За її словами, реакція міжнародної спільноти на незаконні дії Північної Кореї стане прикладом для інших держав із подібними намірами. "Те, як ми вчинимо стосовно Північної Кореї, матиме дійсний вплив на те, як інші держави, що прагнуть отримати ядерну зброю, поводитимуть себе у майбутньому", - резюмувала Гейлі.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили відреагувати світову спільноту.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків та міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар