Чавес: Гондурас "знаходиться на порозі кривавої різанини"

Вперте небажання заколотників повернути владу законному президентові зіштовхнеться з "класовою відповіддю народу" Гондурасу.

Акції протесту в Гондурасі
AFP
В Гондурасі не вщухають акції протесту та зіткнення маніфестантів з поліцією.
Гондурас, в якому було здійснено військовий переворот, "знаходиться на порозі кривавої різанини". Таку думку висловив президент Венесуели Уго Чавес.

На думку венесуельського лідера, такий сценарій може розгорнутися в центральноамериканській країні внаслідок  "народної відповіді" на вперте небажання путчистів забезпечити повернення в країну законного президента Мануеля Селайі.

Уго Чавес вважає, що в Гондурасі розгортається "класова боротьба між бідним народом і багатіями".

"Ганебно, що солдати Гондурасу, які вийшли з бідного народу, втратили відчуття патріотизму і підтримують олігархію", - заявив венесуельський лідер.

Він визнав, що країни латиноамериканського регіону і в цілому Організація американських держав "роблять все", щоб в Гондурасі не пролилася кров, а криза була врегульована.

"Я б хотів зробити більше, але наш революційний уряд Венесуели не займається втручанням - мова йде про суверенітеті іншої держави, і ми повинні його поважати", - заявив Чавес.

Нагадаємо, 28 червня стало відомо про військовий переворот у Гондурасі. Президент, який збирався змінити конституцію, щоб продовжити термін своїх повноважень, був заарештований та висланий з країни.

Пізніше, 1 липня, Організація Об’єднаних націй одноголосно, 197 голосами, підтримала ідею повернення влади законному президенту Гондурасу - Мануелю Селайі.

Відколи стало відомо про зміщення президента, в країні не вщухають акції противників та прихильників Селайі та зіткнення маніфестантів з поліцією.

Читайте також:

Військовий заколот у Гондурасі

ООН підтримала президента Гондурасу

У Гондурасі ввели комендантську годину

Уго Чавес незадоволений, що через Майкла Джексона ігнорують Гондурас

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: