Чавес готовий принести себе в жертву

Уго Чавес заявляє, що готовий залишитися при владі до останнього подиху, а за необхідності навіть пожертвувати своїм життям.

Президент Венесуели Уго Чавес виступив на захист наміченого на 2 грудня всенародного референдуму зі зміни конституції країни та піддав критиці опозицію за її заклик проголосувати проти конституційної реформи.

"Якщо народ мене попросить, то я готовий залишатися при владі до тих пір, поки у мене не засохне на тілі остання кістка й мускул," - заявив Чавес, виступаючи на нараді керівного складу комунальних служб країни, повідомило венесуельське агентство ABN.

"Можливо, мене уб'ють, але мене це не дуже турбує. Я люблю своїх дітей, онуків, венесуельський народ, і це найголовніше," - додав лідер Венесуели.

На думку Уго Чавеса, намічений на 2 грудня всенародний референдум зі зміни конституції країни має на меті дати більше влади народу.

"Народна влада та соціалізм потрібні в першу чергу студентам, венесуельським сім'ям, селянам, а не Чавесу," - заявив президент Венесуели.

Чавес звинуватив опозицію в підтасовуванні результатів опитувань громадської думки. Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, більше 60 відсотків венесуельців виступають проти пропонованих лідером Венесуели конституційних реформ.

"Своїми опитуваннями опозиція намагається внести розкол у венесуельське суспільство. Зараз у країні розгорнуто "війну опитувань". Тільки незрозуміло, звідки вони беруть такі дані, які в подальшому розповсюджуються на підконтрольних їм каналах радіо й телебачення," - сказав Чавес.

Чавес пропонує внести до конституції 69 поправок. Найзначущіші серед них – скасування обмеження на кількість переобрань на пост президента країни та збільшення президентського терміну з шести до семи років, зміцнення вертикалі влади й надання президенту повноваження призначати своїм указом глав територіальних, муніципальних утворень, а також мерів міст. Крім того, пропонується призначати мера столиці президентським указом, а не всенародно обирати, як це було раніше.

Офіційною ідеологією та формою правління лідер Венесуели проголошує соціалізм.

Чавес також виступає за те, щоб знизити віковий ценз виборців з 18 до 16 років.

Серед іншого венесуельський лідер пропонує позбавити Центральний Банк Венесуели автономії, підпорядкувавши його уряду, а також у разі надзвичайних ситуацій обмежувати свободи громадян і ЗМІ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: