Чавес: "Кастро майже одужав"

Фідель Кастро майже повністю відновився після операції на кишковику та незабаром може з'явитись на публіці.


Президент Венесуели Уго Чавес повідомив, що, за його даними, лідер Куби Фідель Кастро майже повністю відновився після перенесеної операції на кишковику.

За словами венесуельського лідера, команданте на зустрічі з ним був у своїй знаменитій військовій формі - символі його багаторічного лідерства - і незабаром готовий з'явитися в ній на публіці, а це може означати тільки повне одужання.

Чавес зустрівся з Кастро на Кубі 12 червня цього року для обговорення поточної ситуації в створеному ними альянсі "Боліварианська альтернатива для Америк", до якої, крім Венесуели й Куби, входять Болівія та Нікарагуа.

Венесуельський лідер відзначив також, що "з кожним днем альянс об'єднує все більше людей і народів в цілому і незабаром скине гегемонію американського імперіалізму"

Ф.Кастро відійшов від справ у липні 2006 року, коли йому було зроблено операцію на кишковику. З тих пір він не з'являвся на публіці. Функції глави держави виконує його молодший брат Рауль. 

З тих пір у ЗМІ періодично виникає або непідтверджена інформація щодо погіршення стану здоров'я кубинського лідера, або повідомлення, покликані спростувати такі чутки. Весь цей час Ф.Кастро з'являється на екранах телевізорів і сторінках газет виключно в спортивному костюмі кубинської збірної.

80-річний Фідель Кастро є лідером Куби впродовж останніх 47 років. Цей термін не має аналогів у світовій історії.

Організацію "Боліварианська альтернатива для Америк" було створено в 2004 р. за ініціативою Чавеса і кубинського лідера Кастро для сприяння торгівлі та кооперації між соціалістичними державами і протистоянню просуванню США зонам вільної торгівлі. В даний час до організації приєдналися Болівія і Нікарагуа. Свою зацікавленість в участі в ALBA висловив Еквадор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: