Чавес нагодував Мєдвєдєва солодощами

Уго Чавес подарував Дмитру Мєдвєдєву пакет з венесуельськими солодощами і банку "найкращого у світі" бананового варення.

Президент Венесуели Уго Чавес за підсумками переговорів з главою російської держави Дмитром Мєдвєдєвим подарував йому пакет з венесуельськими солодощами.

"Подивіться, я привіз венесуельський шоколад, найкращий шоколад у світі, і нехай він почне ходити по всій Росії, він теж буде дешевим", - сказав Чавес.

Він також витяг з пакета банку бананового варення, яке, за словами Чавеса, теж є найкращим в світі.

На тій же прес-конференції йшлося про те, що буріння "Газпромом" першої пошукової свердловини на шельфі Венесуели не дало позитивних результатів і було визнано безперспективним. І з венесуельськими партнерами досягнута домовленість про можливість заміни цієї ділянки на нові блоки.

Також було зазначено, що Росія може побудувати у Венесуелі атомну електростанцію протягом десяти років або раніше, однак поки терміни будівництва назвати складно.

На переговорах було підписано міжурядову угоду про співпрацю в розвитку атомної енергетики, будівництві та експлуатації АЕС на території Венесуели.

Також російські фахівці мають намір брати участь у програмах радіаційної безпеки Венесуели.

Мєдвєдєв заявив за підсумками переговорів, що економічні відносини Росії і Венесуели перебувають на високому рівні, але країнам необхідно більш активно розвивати взаємну торгівлю.

Нагадаємо, президент Венесуели взяв участь в урочистому відкритті закладного каменя на місці майбутнього пам'ятника Симону Болівару в Москві.

Читайте також:

Уго Чавес на червоній "Ладі Пріора" зупинив рух у Москві

Уго Чавес заявив про підготовку до запуску Венесуелою ядерної програми

Чавес відправив війська на кордон з Колумбією

ВідеоЧавес зустрівся з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: