Чавес наказав Інтерполу заарештувати свого критика

Президент Венесуели звернувся до Інтерполу з проханням заарештувати власника опозиційного телеканалу, який виступає з критикою Чавеса.

Президент Венесуели Уго Чавес звернувся до Інтерполу з проханням видати ордер на міжнародний арешт свого ярого критика Гільєрмо Зулоагі - власника єдиного опозиційного телеканалу країни Globovision.

При цьому, як сказав Чавес, необхідність арешту Зулоагі ніяк не пов'язана з його професійною діяльністю.

"Телеканал тут ні до чого, але звідки у нього стільки автомобілів, не знаю точно, скільки їх. У нього вдома цілий автопарк", - заявив венесуельський лідер в ефірі державного телебачення. "Покажи своє обличчя, боягуз" - закликав Чавес власника Globovision, якого зараз розшукує венесуельська влада.

Нагадаємо, минулого тижня влада Венесуели видала ордер на арешт власника останнього опозиційного телеканалу Globovision з явною антипрезидентською спрямованістю.

Представники спецслужб прибули в будинок Зулоагі, щоб заарештувати його і одного з його синів, проте на місці їх не виявили. За рішенням суду вони підлягають арешту по звинуваченню в лихварстві та змові. Як затверджується в судових документах, Зулоагі належить 24 спортивних автомобіля Toyota, придбаних незаконним шляхом.

Власник Globovision заперечує всі звинувачення в свою адресу, заявляючи, що всі вони сфарбриковані, щоб залякати його.

Читайте також:

Чавес створив агентство з цензури

Уго Чавесу оголосили війну і він "прийняв виклик"

Чавес покликав усіх революціонерів у Twitter

Чавес заявив, що Бог - венесуелець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: