Чавес не буде вічним президентом

Жителі Венесуели на всенародному референдумі проголосували проти внесення поправок до Конституції, які б розширили повноваження президента країни.

За даними Національної виборчої ради, опублікованим в ніч на понеділок, проти внесення поправок в основний закон країни вступив 51 відсоток виборців, що взяли участь в референдумі, за - 49 відсотків.

Президент країни Уго Чавес, за чиєю ініціативою проводився референдум, офіційно визнав свою поразку. "Я не засмучений", - сказав Чавес, виступаючи на прес-конференції, додавши, що програв "з мінімальним розривом".

На всенародний референдум, що пройшов у Венесуелі 2 грудня, було винесене питання про 69 поправок в конституцію, зокрема щодо розширення повноваження президента і відміни обмеження терміну перебування однієї людини на посту глави країни. 16 мільйонів жителів Венесуели, внесених у виборчі списки, повинні були проголосувати "за" або "проти" зміни конституції.

Незалежно від результатів референдуму Чавес збереже за собою пост президента до 2014 року, проте, якщо зміни в Конституцію не будуть внесені, по закінченню цього терміну він буде вимушений подати у відставку.

ВідеоЧавес не буде вічним президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: