Чавес переїде зі свого палацу в намет Каддафі

Чавес звільнить свій палац для сімей, які постраждали від повені, а сам поселиться в наметі, який подарував йому лідер Лівії.

Президент Венесуели Уго Чавес буде тимчасово керувати країною з намету, подарованого йому лідером Лівії Муаммаром Каддафі.

За словами Чавеса, він дав розпорядження розбити подарований йому бедуїнський намет у саду президентського комплексу.

"Поставте подарунок Каддафі. Встановіть намет у саду, я туди переміщусь. А в моєму офісі поставимо кілька ліжок", - заявив президент Венесуели.

Чавес звільняє резиденцію для сімей, які втратили свої будинки через недавні руйнівні повені. Зараз у палаці вже живуть 25 сімей, постраждалих від стихії.

Відомо, що президент Венесуели - шанувальник полковника Каддафі, який живе виключно у величезному бедуїнському шатрі. Такого ж принципу лідер Лівії дотримується і в зарубіжних поїздках.

У Венесуелі найсильніші за десять років повені завдали величезних збитків, більше 30 осіб загинуло.

Чи не найбільшої шкоди було завдано бідним передмістям Каракаса, де зсуви знищили десятки будинків, побудованих на схилах пагорбів. Всього в країні втратили дах над головою більше 100 тис. осіб.

Президент Чавес пообіцяв розгорнути в країні масштабну програму житлового будівництва і в п'ятницю призначив міністра культури Франсіско Сесто на новоствореного пост міністра відновлення.

Читайте також:

Каддафі завів українську коханку

Чавес запропонував Януковичу стрибнути з парашутом

Чавес заявив про підготовку його вбивства за 100 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: