Чавес погрожує припинити експорт нафти до США

Уго Чавес у своєму виступі пригрозив припинити експорт нафти до США у разі колумбійської збройної агресії.

Президент Венесуели Уго Чавес пригрозив припинити експорт нафти до США у тому разі, якщо його країна зазнає нападу Колумбії. Виступаючи перед тисячами своїх прихильників, Чавес заявив, що Венесуела "не дасть ані краплі нафти" в США у разі колумбійської "збройної агресії".

Відносини між двома латиноамериканськими сусідами - Венесуелою і Колумбією, які завжди були непростими, минулого тижня знов загострилися. У четвер Колумбія на позачерговому засіданні Організації Американських держав у Вашингтоні надала докази присутності колумбійських повстанських угрупувань на венесуельській території. Після цього Уго Чавес заявив про розрив дипломатичних відносин.

У неділю Чавес, повідомляє Associated Press, оголосив про скасування свого візиту на Кубу з огляду на напруженість у відносинах з Колумбією.

США є основним імпортером венесуельської нафти, нагадує РИА "Новости". Доведені запаси нафти Венесуели становлять близько 11 мільярдів тонн (7% світових запасів). Найбільші родовища країни - Маракайбо, Фалкон, Орієнтал, Апуре, Пояс Оріноко.

Читайте також:

Венесуела розірвала дипломатичні стосунки з Колумбією

Влада Венесуели отримає частку в єдиному в країні опозиційному каналі

Чавес засумнівався у святості Папи Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: