Чавес вирішив подолати спекуляцію за допомогою армії

Чавес заявив, що солдати Національної гвардії боліваріанської повинні "вийти на вулиці" і разом з народом почати боротьбу зі спекуляцією.

Президент Венесуели Уго Чавес наказав збройним силам країни включитися в боротьбу зі спекуляцією.

Чавес заявив, що солдати Національної гвардії боліваріанської повинні "вийти на вулиці" і разом з народом почати боротьбу зі спекуляцією. Крім того, він пригрозив експропріацією тим підприємцям, які піднімуть ціни після девальвації болівара.

"Немає ні єдиного приводу, щоб будь-хто підвищував ціни на якій би то не було продукт. Коли в цьому буде потреба, уряд першим визнає це", - запевнив президент Венесуели. Чавес також попросив громадян повідомляти компетентні органи про випадки спекуляції, яку він назвав "крадіжкою". "А хто краде у народу? Звичайно ж, капіталісти!" - Роз'яснив Чавес.

Долю вини за ситуацію, що склалася президент Венесуели поклав і на ЗМІ. Саме їхні прогнози неминучого підвищення цін, на його думку, стали причиною масових панічних настроїв серед громадян країни.

Після оголошення про девальвацію болівара багато громадян Венесуели кинулися в магазини, щоб купити продукти, побутову техніку та інші товари за старими цінами. У багатьох місцях люди буквально штурмували магазини.

У той же час уряд заявив, що різкого стрибка цін у зв'язку з девальвацією не буде. Однак ціни у Венесуелі і так далекі від стабільних: за підсумками 2009 року рівень інфляції в країні склав більше 25 відсотків, що вивело Венесуелу в лідери на американському континенті за цим показником.

Читайте також:

Колумбія попросить у ООН захисту від Венесуели

Чавес закликав мешканців Венесуели ходити в туалет із ліхтариком

Венесуела офіційно визнала незалежність Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: