Чавес видасть США колумбійського наркобарона

Президент Венесуели Уго Чавес пообіцяв в найближчі дні екстрадувати Рентерію в США, де наркобарона розшукують з 2004 року.

Карлос Альберто Рентеріа. Фото з сайту state.gov
Карлос Альберто Рентеріа. Фото з сайту state.gov
Влада Венесуели заарештувала в Каракасі Карлоса Альберто Рентерію (Carlos Alberto Renteria), відомого також під прізвиськом Бето. У США колумбієць підозрюється в контрабанді великої кількості наркотиків.

Президент Венесуели Уго Чавес вже пообіцяв в найближчі дні екстрадувати Рентерію в США, де наркобарона розшукують з 2004 року. У США за допомогу в затриманні Бето призначено винагороду розміром у п'ять мільйонів доларів. За даними американських спецслужб, в 1990-і роки Карлос Рентерія незаконно ввіз до США 500 тонн кокаїну.

Вважається, що Бето очолював наркокартель "Північна долина" (Norte del Valle) - найбільше злочинне угрупування Колумбії. До арешту 65-річний Карлос Рентерія був єдиним відомим владі членом цього картелю, що залишалися на волі.

Раніше влада США неодноразово дорікала уряду Чавеса в тому, що на території Венесуели ховаються розшукувані колумбійські злочинці. Тим не менше, тільки в 2009 році у Венесуелі було заарештовано, щонайменше, 16 впливових наркобаронів, і багато хто з них були передані американському правосуддю.

Читайте також:

Чавес наказав Інтерполу заарештувати свого критика

Ямайського наркобарона екстрадували до США

Спроба заарештувати наркобарона в нетрях Ямайки призвела до загибелі 60 людей

Залиште свій коментар