Чавес віддав частину повноважень і вилетів на Кубу лікуватися

Віце-президенту Еліасу Хауа та міністру планування і фінансів Хорхе Джордані Чавес передав  частину повноважень, у тому числі щодо питань бюджету.

Перед проходженням курсу хіміотерапії на Кубі президент Венесуели Уго Чавес передав частину своїх повноважень віце-президенту та міністру фінансів.

Як повідомляється, віце-президенту Еліасу Хауа та міністру планування і фінансів Хорхе Джордані Чавес передав  частину повноважень, у тому числі щодо питань бюджету. Таким чином, президент відмовився виконати вимоги опозиції і призначити Еліаса Хауа тимчасово виконуючим обов'язки президента.

Як відомо, на початку червня 2011 року на Кубі Чавес переніс операцію з видалення ракової пухлини. Втім, у зв'язку з чим Чавесу знадобилася операція, стало достеменно відомо лише 1 липня.

Після цього Чавес повідомив, що йому знадобиться курс хіміотерапії і для його проходження він також буде змушений вирушити на Кубу. Незабаром Чавес направив до парламенту Венесуели формальну прохання дозволити йому виїхати з країни на час лікування.

Досі невідомо, який саме тип раку знайшли у Чавеса і наскільки небезпечною була його пухлина. Неназване джерело, близьке до медиків, повідомило, що у президента Венесуели рак товстої кишки. Офіційних коментарів з цього приводу не надходило.

Незадовго перед від'їздом на Кубу Чавес заспокоїв жителів Венесуели повідомленням про те, що лікарі не знайшли у нього нових ракових клітин. У той же час він не розповів, коли повернеться в країну. Перед тим, як зійти на борт літака в аеропорту Каракаса, Чавес сказав: "Час вмирати не настав. Зараз час жити", - і пообіцяв повернутися через "якийсь час".

Читайте також:

Уго Чавес заспівав гімн Венесуели з балкона президентського палацу

Чавес читає в лікарні Ніцше і чекає в гості Марадону

Чавес заявив після операції, що не має права хворіти і готовий керувати країною

Уго Чавеса екстрено прооперували на Кубі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: