Чавес вирішив йти на новий президентський термін

Свою заяву Чавес зробив на наступний день після повернення на батьківщину з Куби, де з 16 липня він проходив курс хіміотерапії для боротьби з раковою пухлиною.

Президент Венесуели Уго Чавес буде брати участь у наступних виборах глави держави, які відбудуться в 2012 році. Про це повідомляє урядова газета Correo del Orinoco.

Свою заяву Чавес зробив на наступний день після повернення на батьківщину з Куби, де з 16 липня він проходив курс хіміотерапії для боротьби з раковою пухлиною. Після повернення Чавес розповів, що у нього не залишилося злоякісних клітин і що його стан покращується.

Про те, що у Чавеса виявлений рак, сам президент оголосив в кінці червня 2011 року. До того моменту він кілька тижнів перебував на Кубі, де переніс дві операції.

Довгий час Чавес не з'являвся на публіці, що породило численні чутки про його важкий стан. Представники опозиції неодноразово закликали венесуельського лідера піти у відставку з поста президента за станом здоров'я.

Чавес вперше виграв президентські вибори в 1998 році і вступив на посаду президента в лютому 1999 року. Згодом, в 2000 і в 2006 роках, він був двічі переобраний. Поточний термін президентських повноважень Чавеса минає в січні 2013 року.

Згідно законам Венесуели, президент обирається всенародним голосуванням на шестирічний термін.

Читайте також:

Фідель Кастро підбадьорив онкохворого Уго Чавеса перед черговою хіміотерапією

Уго Чавес заспівав гімн Венесуели з балкона президентського палацу

Чавес читає в лікарні Ніцше і чекає в гості Марадону

Уго Чавес залякав найкращу збірну світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: