Чавес вважає новою "мішенню імперіалізму" президента Сирії

Президент Венесуели провів паралель між подіями в Сирії та Лівії: на його думку, скоро західні країни вторгнуться і туди.

Президент Сирії Башар Асад став "новою мішенню імперіалізму, який проводить акцію з повалення глав держав", заявив президент Венесуели Уго Чавес.

"Несподівано розпочався напад на Сирію: звідки не візьмися в країні почали виникати нібито мирні демонстрації, з'явилися жертви", - зазначив венесуельський президент.

"Потім приходять американці, які мають намір бомбити народ цієї держави заради його ж порятунку. Який імперський цинізм!" - підкреслив Чавес.

Він також повідомив про те, що постійно підтримує зв'язок по телефону з Асадом. На думку Чавеса, сирійський лідер є "соціалістом і гуманістом, який дуже чуйно ставиться до людей, і в чиїх діях немає ні долі екстремізму".

Президент Венесуели також провів паралель між подіями в Сирії та Лівії. "Це той же сценарій розвитку. Мешканців країни провокують на кровопролитні конфлікти, щоб потім вторгнутися туди, заволодіти природними ресурсами і перетворити державу на колонію", - заявив Чавес.

Тим часом лівійські опозиціонери за підтримки сил міжнародної коаліції ведуть наступ на позиції урядових військ і прориваються на захід країни. За останніми даними, повстанці відбили у військ Муаммара Каддафі нафтовий порт Рас-Лануф і порт Брега, урядові війська відступають у напрямку Сірта - рідного міста лівійського лідера.

Читайте також:

Повстанці відбили у військ Каддафі два ключових нафтових порти Лівії

Чавес вирішив, що життя на Марсі зникло через капіталізм

Кривава демонстрація у Сирії: від куль гинуть навіть діти

Сирійські війська взяли штурмом мечеть і вбили лікаря, який допомагав пораненим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: