Чавес з Путіном відвідає скачки

Президент Венесуели Уго Чавес прибув до Росії, де відвідає скачки на приз президента РФ в Ростові-на-Дону.

Чавес з Путіном відвідає скачки
Уго Чавес прибув до Росії.

Президент Венесуели Уго Чавес знаходитиметься в Росії з робочим візитом 27-30 червня. Переговори Путіна і Чавеса пройдуть в Кремлі в четвер. 

Крім того, заплановані  переговори венесуельського лідера з головою Державної Думи Борисом Гризловим, з керівництвом Торгівельно-Промислової палати РФ і членами російської частини Ділової Ради Росія - Венесуела. Також заплановано, що президент Венесуели Уго Чавес відвідає скачки на приз президента Росії в Ростові-на-Дону. 

Прибувши до Москви, Чавес подякував "Росії, за жорсткість президентові Путіну, російським робітникам і уряду", - заявив Чавес в аеропорту "Внуково". Російський лідер пізніше отримав окрему похвалу - Чавес виразив йому подяку за "твердість в зміцненні обороноздатності Венесуели".

Чавес з Путіном відвідає скачки
Президент Росії відзначив інтерес російського бізнесу, який зростає до роботи з венесуельськими партнерами. Зусилля приватних інвесторів з Росії, підкреслив Путін, будуть підтримані урядом РФ.  

Зі слів Уго Чавеса, Венесуела розраховує на допомогу російської сторони в споруді величезного газопроводу на півдні країни. "Необхідні капіталовкладення для цього проекту - приблизно 20 мільярдів доларів", - заявив венесуельський президент. Протяжність газопроводу складає вісім тисяч кілометрів.

 "Венесуела займає перше місце на американському континенті по запасах нафти і восьме місце в світі по запасах газу. Це колосальні потенційні можливості", – сказав Путін.

Чавес з Путіном відвідає скачки
Путін обіцяє Чавесу інвестиції.
Спочатку Чавес перебуватиме у Москві, а 30 червня буде у Ростові-на-Дону. Раніше венесуельський лідер відвідував Росію в травні і жовтні 2001 року, листопаді 2004 року і липні 2006 року. 

У Ростові-на-Дону венесуельський лідер буде присутній на скачках на приз президента Російської Федерації
Вперше скачки на приз президента РФ пройшли 3 липня 2004 року в Москві на Центральному іподромі. Потім вони проходили в серпні 2005 року в Міжнародному кінно-спортивному комплексі в Казані і в липні 2006 року - в Москві.  Дистанція скачки - дві тисячі метрів. Сума призу минулого року склала шість мільйонів рублів, а в заїзді взяли участь 12 коней.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: