Чавес заборонив грати у футбол у темряві

Венесуельці, яким вже і так наказано не митися більше трьох хвилин, тепер будуть починати грати у футбол на три години раніше - заради економії електроенергії.

Через заклик президента Уго Чавеса економити електроенергію, Футбольна федерація Венесуели в середу, 28 жовтня, заявила про перенесення вечірніх матчів на денний час.

Тепер матчі між професійними командами будуть починатися не в 18:00, як раніше а в 15:00. Завдяки цьому можна буде обійтися без стадіонного освітлення.

Нагадаємо, Уго Чавес заявив про необхідність економити електрику і воду 22 жовтня.

Тоді він закликав співгромадян не співати в душі і не митися більше трьох хвилин, тому що країна відчуває труднощі з постачанням води та електрики.

Перебої в подачі електроенергії відбуваються у Венесуелі вже кілька років. Так, наприкінці квітня 2008 року через вибух на найбільшому в країні гідроелектростанції Гури без електроенергії залишилася майже половина країни. У грудні 2008 року в Каракасі через відключення електрики зупинився рух поїздів метро і перестали працювати світлофори.

Проблеми з електрикою виникають через те, що енергетична галузь не отримує достатнього обсягу інвестицій, а попит на електроенергію постійно збільшується.

Ситуація ускладнюється тим, що рівень води у водосховищах країни надзвичайно низький, тоді як гідроенергетичні станції є основним постачальником електроенергії.

Читайте також:

Чавес почав виробляти "ах...енные" мобілки

Чавес зіграв у складі жіночої збірної з софтболу: команда обіграла професіоналів

Чавес закликав боротися з продовольчою кризою

Уго Чавес одержав право на довічне президентство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: